Aktywny wydech Sound Booster
PANTHERA AUTOMOTIVE LEO Magna


Dowiedz się więcej

Nowy układ Panthera LEO Active Sound Cube zbiera wszelkie informacje, niezbędne do sterowania dźwiękiem, ze sterownika, silnika poprzez adapter w złączu OBD-II. Dane przesyłane są bezprzewodowo, w technologii Bluetooth, do zintegrowanego sterownika ze wzmacniaczem audio.

W najnowszej wersji ASC 4.0 sterownik posiada nową elektronikę, która generuje bardzo realistyczne dźwięki wydechu różnych silników. Dodatkowo dostępne są efekty jak tryb realistyczny, strzały z wydechu czy regulacja reakcji na pedał gazu.

Czytaj dalej

Każdy silnik może dobrze brzmieć!

Aktywny układ wydechowy Panthera Sound Booster to rozwiązanie które wytwarza realistyczny dźwięk wydechu, możliwe do zainstalowania w praktycznie każdym aucie bez ingerencji w fabryczny układ wydechowy.

Jak to działa?

Aktywny wydech Panthera składa się z jednego lub dwóch generatorów dźwięku Sound Booster, okablowania i układu Active Sound Cube . ASC odczytuje wszystkie niezbędne dane, takie jak obciążenie, prędkość i obroty silnika. Dzięki temu uzyskano sportowy i realistycznie brzmiący dźwięk wydechu niezależnie od wersji silnikowej pojazdu.

Sterowanie

Głośność i charakter dźwięku można regulować indywidualnie za pomocą aplikacji na iOS i Android. W zestawie znajduje się pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego można włączyć/wyłączyć dźwięk lub przełączyć tryb pracy. Aktywny wydech Panthera działa od razu po uruchomieniu zasilania z domyślnymi ustawieniami. Poprzez aplikację Panthera App można zmieniać brzmienie poszczególnych trybów.

Dostępne są następujące regulacje:

  • GŁOŚNOŚĆ, osobno na niskich i wysokich obrotach.
  • OBROTY, charakterystyka bardziej wolno- lub szybko-obrotowa.
  • DŹWIĘK, charakterystyka bardziej nisko- lub wysoko-tonowa.
  • Dodatkowo można włączyć efekty jak tryb realistyczny, strzały z wydechu czy przegazówka przy rozruchu.

Łącznie można zaprogramować 8 trybów różniących się poszczególnymi ustawieniami.

Zmiana trybu następuje pilotem lub poprzez aplikację.

System pamięta ostatnio wybrane ustawienie, dlatego po uruchomieniu auta nie trzeba nic dodatkowo włączać.

Wybór brzmienia

Aktywny wydech Panthera LEO Active Sound Cube 4.0 oferuje wybór kilku opcji brzmienia. Od dźwięku wydechu z silnika R4 Boxer, poprzez V6 i V8, aż do brzmienia V12.

LEO Active Sound Cube 4.0


Montaż

Montaż jest łatwy i szybki. Wystarczy podłączyć zasilanie (gniazdo zapalniczki lub skrzynka bezpieczników) , włożyć wtyczkę w gniazdo OBD i już system działa. W zależności od sterownika dźwięku sugerujemy 1 lub 2 głośniki. Maksymalnie można ich zainstalować nawet 4.

Głośnik Sound Booster może być zainstalowany w środku auta (wnęki bagażnika) lub na zewnątrz, na podwoziu. Konstrukcja jest w pełni odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Producent dopuszcza nawet „zatopienie” głośnika w przypadku aut off-road.

Wybierając montaż w naszym warsztacie umożliwiamy odsłuch wszystkich wersji oraz porównanie brzmienia i działania systemu Panthera LEO z aktywnym wydechem Maxhaust i CETE Active Sound.

Czas montażu w większości modeli aut to max. 4 godziny.

Upgrade fabrycznego aktywnego wydechu

Istnieje możliwość ulepszenia brzmienia fabrycznego aktywnego wydechu stosowanego m.in. w samochodach Audi, BMW czy w Porsche. Zastosowanie elektroniki Panthera Active Sound Cube pozwala na zmianę głośności i charakterystyki dźwięku, dzięki czemu można znacznie poprawić brzmienie fabrycznego aktywnego wydechu.

Adres


Osowa Góra - Bydgoszcz, ul. Spławikowa 28

Telefon kontaktowy